Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

DOĞUŞ OTOMOTİV VOLKSWAGEN BİNEK ARAÇ’I VW DÜNYASININ ÖNEMLİ OYUNCUSU YAPTI

Geçen yıl 40 bine yakın satış gerçekleştirerek, yüzde 49’luk büyüme yakalayan ve bu oranla Volkswagen dünyasında büyüme rekoruna imza atan D...

Geçen yıl 40 bine yakın satış gerçekleştirerek, yüzde 49’luk büyüme yakalayan ve bu oranla Volkswagen dünyasında büyüme rekoruna imza atan Doğuş Otomotiv-Volkswagen Binek Araç, verdiği eğitimler, kalite yatırımları ve sanal pazarlama uygulamalarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor. VW Binek Araç Genel Müdürü Vedat Uygun, “Bu sayede Volkswagen dünyasının önemli oyuncusu olduk” diyor.


Distribütör olmalarına karşın Volkswagen AG’nin bölge direktörlerinin Türkiye’de staj yaptırıp, eğitim verdiklerini, son olarak VW Ülke Müdürü’nün stajını tamamladığını anlatan Uygun, “Özellikle bayi eğitimlerimiz ve kaliteye yaptığımız yatırımlarla VW dünyasında çok önemli bir yere sahibiz” diye konuştu. Sadece bayi ve servis elemanlarına değil, bayi sahiplerine de eğitimler verdiklerini ve bu eğitimleri geliştirmeye de devam edeceklerini anlatan Vedat Uygun, “Hizmet kalitesine çok önem veriyoruz. Yetkili satıcılarımız, kazanç ve primlerinin çoğunu kalite yatırımına aktarıyor. Bunu da bizzat denetliyoruz. VW’nin dünyadaki hiçbir pazarında, bayiler bu denli yüksek oranda harcama yapmıyor” ifadesini kullandı.

Uygun, Türkiye’den VW’nin Rusya’daki şirketine transferi gerçekleşen Serkan Uzunay’ın ardından, Özge Esen’in de VW’nin Wolfsburg’daki merkezine Stratejik Planlama ve Bayi Geliştirme konularında çalışmak üzere transfer edildiğini de sözlerine ekledi.

Hibrid Touareg ve Sharan yolda
Sanal uygulamalarla da dikkat çektiklerini belirten Vedat Uygun, “Şu an Volkswagen Türkiye’nin facebook sayfasında üye sayısımız 160 bine ulaştı. VW’nin kendi açtığı sayfanın üye sayısı 60-70 bin civarında” dedi.
VW Binek Araç Pazarlama Müdürü Çağrı Öztaş da, Polo GTI ile geçen hafta satışa çıkan Polo ve Golf BlueMotion’ın ardından mayısta hibrid Touareg’i getireceklerini, başlangıç fiyatının 138 bin euro olacağını söyledi. Eylül başında gelecek Sharan’ın fiyatıysa 70 bin TL’den başlayacak.milliyet

Hiç yorum yok