Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Volkswagen Polo ve Volkswagen Golf En İyi Filo Araçları seçildi

İngiltere’nin sektörel yayıncılık konusundaki en önemli dergilerinden olan ‘Fleet News’in her yıl düzenlediği ‘Fleet News Awards’ sahiplerin...

İngiltere’nin sektörel yayıncılık konusundaki en önemli dergilerinden olan ‘Fleet News’in her yıl düzenlediği ‘Fleet News Awards’ sahiplerini buldu. Volkswagen Polo ve Volkswagen Golf kendi kategorilerinde birincilik kazandı.

İngiltere’nin en önemli sektörel yayınlarından ‘Fleet News’in her yıl düzenlendiği ve İngiltere’de satılan filo araçlarının değerlendirildiği ‘Fleet News 2011’de Volkswagen Polo ve Volkswagen Golf kendi sınıflarının birinciliğini elde etti.

Bu yıl 23’üncüsü düzenlenen yarışmada, jüri Fleet News editörleri ve İngiltere’deki şirketlerin filo yöneticilerinden oluştu.Araçları kalite, kullanım maliyeti, ikinci el değeri ve CO2 emisyonu kriterlerine göre değerlendiren jüri, toplam 9 kategoride en iyileri belirledi.Yapılan değerlendirme neticesinde Volkswagen Polo ‘En İyi Küçük Sınıf Otomobil’ ve Volkswagen Golf de ‘En İyi Orta Sınıf Otomobil’ kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

Hiç yorum yok