Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOTAL’DEN 30 TL MAXIPUAN FIRSATI

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden TOTAL, tüketicinin yüzünü güldürecek kampanyalara imza atmaya devam ediyor. Mart ayında başar...

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden TOTAL, tüketicinin yüzünü güldürecek kampanyalara imza atmaya devam ediyor.

Mart ayında başarı ile gerçekleştirilen 2 Kat PuanTOTAL kampanyasının ardından, Türkiye’nin önde gelen bankalarından İş Bankası’yla yeni bir kampanyaya başlayan TOTAL, 1-30 Nisan 2011 tarihleri arasında Maximum üyesi TOTAL istasyonlarından Maximum Kart ile farklı günlerde 3 kez tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan müşterilere 30 TL MaxiPuan hediye ediyor.

Dünyanın önde gelen akaryakıt firmalarından biri olan TOTAL, 7 milyonu aşkın kart sahibi ile Türkiye’nin önde gelen kredi kartı programlarından İş Bankası Maximum Kart ile birlikte hazırladığı kampanyayla 30 TL MaxiPuan hediye ediyor.

Kampanyanın geçerli olduğu 1-30 Nisan 2011 tarihleri arasında Maximum üyesi TOTAL istasyonlarına gelen tüketiciler Maximum Kart ile farklı günlerde 3 kez tek seferde 100 TL ve üzerinde akaryakıt veya otogaz harcaması karşılığında 30 TL değerinde MaxiPuan kazanıyor. Tüketiciler kazandıkları MaxiPuanları 16 Mayıs 2011 tarihine kadar yine Maximum üyesi TOTAL istasyonlarında yapacakları akaryakıt veya otogaz harcamalarında harcayabilecek.

Hiç yorum yok