Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA VDF İŞBİRİLiĞİ SİZİ OTOMOBİL SAHİBİ YAPACAK

Skoda’nın üstün kalite ve teknolojisinin ürünleri olan otomobillere ulaşmak VDF işbirliği ile şimdi çok daha kolay. Kalitesiyle kendini kanı...

Skoda’nın üstün kalite ve teknolojisinin ürünleri olan otomobillere ulaşmak VDF işbirliği ile şimdi çok daha kolay.


Kalitesiyle kendini kanıtlamış, fiyatlarıyla fark yaratan Skoda’lar için VDF en yeni ve en uygun krediler sunuyor. 20 bin liralık VDF kredisi kullananlar yüzde 0,82’den başlayan oranlar ile Skoda’larına sahip olabilecekler. 70 bin liraya kadar kredi kullanma olanağı veren VDF, en avantajlı oranları tükecilerin kullanımına açıyor.

Kampanyaya, Skoda’nın konfor, kalite, sürüş rahatlığı ve teknolojileriyle segmentlerinde ön plana çıkan Superb, Octavia, Yeti, Fabia ve Roomster modelleri dahil. Kampanya kapsamında Skoda müşterileri vdf’den 48 ay vade ile aylık 600 TL’den başlayan taksitlerle Fabia sahibi olma fırsatını yakalabiliyor. Skoda tutkunları için vdf’nin 6 aydan 60 aya kadar uzanan esnek vade koşulları ve avantajlı faiz oranıyla bu modellerden birine sahip olmanın tam zamanı.

Üstün teknolojik özelliklerinin yanı sıra donanım ve dizaynı ile de yüksek beğeni toplayan Skoda’lar, Yüce Auto güvencesi ve vdf’den hızlı ve uygun kredi imkanıyla Skoda ayrıcalığını yaşamınız için size sunuluyor.


Hiç yorum yok