Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

OTO YETKİLİ SERVİSİNE GİTMEDEN ÖNCE YAPILMASI GEREKENLER

1)Rekabetin bu kadar yoğun olduğu bu ortamda aracınız ı periyodik bakıma götürmeden önce servis yetkilisinden bakım hakkında ayrıntılı bir b...

1)Rekabetin bu kadar yoğun olduğu bu ortamda aracınızı periyodik bakıma götürmeden önce servis yetkilisinden bakım hakkında ayrıntılı bir bilgi alın.

2)Aracınıza ne gibi işlemler yapılacağını bunların karşılığında ne ödeyeceğinizi servise aracınızı bırakmadan öğrenin.

3)Bu rakamı öğrendikten sonra pazarlık yapmaktan çekinmeyin.

4)Pazarlık yaptıktan sonra diğer servisleri de arıyıp aynı işlem için ne ödeyeceğinizi öğrenin.

5)Şehir merkezinde bulunan büyük bayilerden fiyat aldıktan sonra şehir merkezinden daha uzakta olan bayilerle de konuşun. Onların sizlerle daha yakından ilgilendiğini göreceksiniz.

6)Şehir merkezinden uzaktaki bayilere ‘aracımı siz getirip-götürür müsünüz’ diye teklif edin. Ücretsiz Kabul edeceklerdir.

7)Periyodik bakımda neler yapılacağıını öğrendikten sonra size göre gereksiz gördüğünüz bazı maddeleri çıkartabilirsiniz.

8)Şunu unutmayın aracınızı servise bıraktığınız zaman kadere boyun eğmek durumunda değilsiniz. Herşeyi önceden sorun ve ayrıntılı bilgileri alın.

9)Servislerle ilgili sorununuz olursa mutlaka genel müdürlüğe ulaşın ve şikayet edin. Sektör dergilerine ve etkili internet sitelerine durumu bildirmeyi ihmal etmeyin.

10) Servise götürmeden once alacağınız bakım ve ücret listesini diğer servislerden alacağınız liste ile mutlaka karşılaştırın. Farkıllık olmaması gerekir. Eğer fark varsa mutlaka nedenini sorun.HABERTURK

Hiç yorum yok