Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

DFM RICH ARAZİNİN TOZUNU ATTIRACAK

Çin’de Nissan, Honda, Kia Motors, PSA’nın (Peugeot –Citroen) resmi üreticisi olan DFM, RICH modeli ile Türk tüketicisine gösterişli bir yol ...

Çin’de Nissan, Honda, Kia Motors, PSA’nın (Peugeot –Citroen) resmi üreticisi olan DFM, RICH modeli ile Türk tüketicisine gösterişli bir yol arkadaşı sunuyor.

Zorlu arazi şartlarına dayanıklı yapısı ile çift kabin Pick-Up sınıfında, artıları ve fiyatı ile dikkat çeken DFM RICH, DFM’nin ZNA (Zhengzhou Nissan Automobile) fabrikasında üretiliyor.

2,5 lt. Common Rail turbo dizel motora sahip DFM RICH, hem arazide hem de şehir trafiğinde tercih ediliyor.

4x2 ve 4x4 versiyonları ile satışa sunulan DFM RICH, yüksek çekiş gücü, geniş iç mekanı, 2.498 cc’lik motor hacmi, 110 PS motor gücü, 260nm/2400 dd maksimum tork, 170 km/h hız ve 5 ileri düz vites şanzıman özellikleriyle dikkat çekiyor. DFM RICH’in tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı ise 26.990 TL.

A.B.S fren sistemi, sürücü hava yastığı, yüksek dayanımlı şase, ön ve arka ekstra güçlendirilmiş metal tamponlar gibi güçlü güvenlik donanımlarına sahip olan DFM RICH, klima, elektrik kumandalı ön ve arka camlar, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, alarmlı uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi, CD MP3 player gibi konfor donanımlarıyla da tam not alıyor.

Bugüne kadar toplam 4.454 aracı nihai tüketici ile buluşturan DFM, Türkiye genelinde 38 yetkili satıcı ve servis ağıyla 7 gün 24 saat ücretsiz yol yardımı hizmeti de sunuyor.

Hiç yorum yok