Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CLUB TOTAL’DEN İKİ KAT PUAN ILE DAHA FAZLA BEDAVA BENZİN

Dünya akaryakıt devi TOTAL, müşterilerine özel kampanyalar sunmaya 2011 yılında da devam ediyor. ClubTOTAL kart sahipleri 1 Mart ile 31 Mart...

Dünya akaryakıt devi TOTAL, müşterilerine özel kampanyalar sunmaya 2011 yılında da devam ediyor.

ClubTOTAL kart sahipleri 1 Mart ile 31 Mart 2011 tarihleri arasında yapacakları akaryakıt veya otogaz alışverişlerinde iki kat ClubTOTAL puanı kazanıyor ve böylece daha fazla BEDAVA AKARYAKIT alma şansına sahip oluyor.

Müşterilerine özel kampanyalar sunan dünya akaryakıt devi TOTAL kampanyalarına 2011 yılında da devam ediyor. 2007 yılı itibari ile Club TOTAL Kartları ile bedava yakıt alabilen kart sahipleri, 1 Mart ile 31 Mart 2011 tarihleri arasında TOTAL akaryakıt istasyonlarından iki kat ClubTOTAL puanı kazanıyor. ClubTOTAL kart sahipleri kampanya süresince TOTAL akaryakıt istasyonlarından her hangi bir alt veya üst sınır olmaksızın yapacakları tüm akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde iki kat ClubTOTAL puan kazanma avantajı ile daha fazla BEDAVA AKARYAKIT alma şansına sahip oluyor.

Club TOTAL üyesi olabilmek için, Türkiye genelindeki yaklaşık 450 Total istasyonunda bulunan veya www.total.com.tr adresindeki Club Total linkinde yer alan tek sayfalık başvuru formunun doldurulması yeterli oluyor. Başvuru formu doldurulup imzalandıktan sonra Club TOTAL kart kullanıcılara teslim ediliyor.

Hiç yorum yok