Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA’NIN YENİ KURUMSAL YÜZÜ CENEVRE’DE SAHNE ALIYOR

Skoda, Cenevre Motor Show’da başarılarını taçlandırırken, yeni kurumsal tasarımının tanıtımını da yapacak. Geçtiğimiz 20 yıldaki olağanüstü ...

Skoda, Cenevre Motor Show’da başarılarını taçlandırırken, yeni kurumsal tasarımının tanıtımını da yapacak.

Geçtiğimiz 20 yıldaki olağanüstü dinamik büyümenin ve 2010 yılında bugüne kadarki en iyi satış başarısının ardından Çek otomotiv üreticisi Skoda, satışlarını 2018 yılına kadar ikiye katlama arzusunu da içeren yeni hedefler koyuyor.

Yakın geçmişteki başarılarını daha ileri büyümenin temeli olarak gören Skoda,Cenevre Motor Show’da 2. holde bulunan bin 918 metrekarelik standında,ürün gamının yanısıra markanın yeni imajını yansıtan konsept aracını da sergileyecek. Konsept araç, 2012 yılından itibaren yeni Skoda modellerinde kullanılacak olan yeni logoyu barındıracak.

Skoda’nın Cenevre Motor Show’da yapacağı sunum markanın girdiği yeni yönü anlatırken, yeni renk çizgilerine sahip geleneksel kanatlı ok logosu artık daha kusursuz ve belirgin hale gelirken, yeni logo fuar sonrası tüm dünyadaki showroom sergi alanlarına hızla adapte edilecek.

Skoda, Cenevre Motor Show’da ayrıca motor sporlarındaki 110.ncu yılını da kutlayacak. Cenevre Motor Show, Skoda’nın motor sporlarındaki başarılarını ve büyük zaferlerinin keyfini müşterilerine aktaracağı, özel imalat, spor şaseye sahip,siyah aksesuarlar içeren Fabia Monte Carlo’nun prömiyerine de tanıklık edecek.

Marka 110.ncu motorsporları sezonuna, Freddy Loix’in Fabia Super 2000’i ile 2.olarak bitirdiği 100.cü Monte Carlo Rallisi ile müthiş bir başlangıç yapmıştı.

Hiç yorum yok