Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

IBIZA, GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ İLE YENİ CAZİBE MERKEZİ

SEAT’ın dünya çapında en çok satan modeli olan Ibiza ailesi büyüdü. Ibiza ailesi, tasarım, donanım ve kullanım özelliklerinin yanı sıra avan...

SEAT’ın dünya çapında en çok satan modeli olan Ibiza ailesi büyüdü. Ibiza ailesi, tasarım, donanım ve kullanım özelliklerinin yanı sıra avantajlı fiyatlarıyla da herkesin ihtiyacına göre bir seçenek sunuyor. Model ailesinde tutumlusu da var, sportmeni de, genci de var kendisini genç hissedeni de... Ortak noktaları ise, nerede olurlarsa olsunlar, ilgiyi üzerlerinde toplamaları... Ibiza sahipleri gittikleri her yerde cazibe merkezi oluyor.

Doğuş Otomotiv-SEAT’ın büyük ilgi gören modeli Ibiza, genişleyen ürün yelpazesi, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 5 kapı, 3 kapı seçeneğiyle Ibiza Sportcoupe, sportif ve yüksek performanslı Cupra ve Bocanegra ile son olarak daha geniş, fonksiyonel iç hacmiyle Sportourer versiyonlarının eklenmesiyle Ibiza artık herkesin ihtiyacına göre bir seçenek sunuyor.

Ibiza ailesinin, hali hazırda Türkiye’de satışta olan 5 üyesi bulunuyor. Ibiza, benzinli ve dizel modelleriyle segmentinde rakipleri arasında yüksek kalitesi, tasarımı ve zengin donanım seçeneklerinin yanısıra, ekonomik fiyatıyla da öne çıkıyor. 3 kapılı Sportcoupe ise tam bir keyif fırtınası yaşatıyor, spor otomobil keyfini ekonomiyle birleştiriyor.

En yeni teknoloji 1.2 lt TSI 105 hp DSG seçeneği 100 kilometrede sadece 4.4 lt (şehir dışı, 100 km/ lt ) yakıt tüketim değerine sahipken, en yüksek performanslı 1.4 lt TSI 180 hp DSG seçeneğinin 0-100 km hızlanmasını sadece 7,2 sn’de gerçekleştiriyor.

Ailenin 26.400 TL tavsiye edilen anahtar teslim liste fiyatı ile satışa sunulan 1.4 lt 85 hp motor seçeneği ise şehir dışında ortalama 4,7 lt yakıt tüketimi sunuyor. Model ailesinin baz donanım paketi Reference’da ABS, Sürücü ve yolcu hava yastıkları, direksiyondan kumandalı radyo/CD/ MP3 çalar, dönüşe duyarlı ön sis farları, cruise control, klima gibi zengin donanım özellikleri standart olarak sunuluyor.

Fonksiyonel ve geniş iç hacmi ile dikkatleri üzerine çeken Ibiza Sportourer, 4,23 metre uzunluğu ile Ibiza’dan tam 18 santimetre daha uzun. Bu da, sportif ve mobil bir yaşam tarzının bütün gerekliliklerini karşılayan 430 lt yükleme kapasitesi getiriyor. Ailenin sporcuları ise 1.4 lt TSI 180 hp 7 ileri DSG şanzımanlı yüksek performanslı motor seçeneği ile Cupra ve Bocanegra modelleri.

Fiyatlar (Başlangıç)
Ibiza……….26 bin 400 TL
Ibiza SC……31 bin 500 TL
Sportourer…27 bin 900 TL
Cupra………. 46 bin
Bocanegra…..47 bin 500

Hiç yorum yok