Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLKSWAGEN YIL SONU TİCARİ ARAÇ KAMPANYASI

Volkswagen Ticari Araç yıl sonu için özel bir kampanya gerçekleştiriyor. Transporter, Caravelle ve Crafter Minibüs modellerinde geçerli ola...

Volkswagen Ticari Araç yıl sonu için özel bir kampanya gerçekleştiriyor. Transporter, Caravelle ve Crafter Minibüs modellerinde geçerli olacak kampanyada yüzde 4’e varan indirimlerle, yüksek performanslı motor seçeneklerine çok daha uygun koşullarda sahip olma imkânı sunuluyor.

Volkswagen Ticari Araç’ın uygulamaya koyduğu indirim kampanyası kapsamında tüm Transporter ve Caravelle modellerine yüzde 0,94’e düşen faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile sahip olmak mümkün. Yeni kampanya dahilinde Comfortline donanım seviyesindeki Caravelle’in 140PS’lik versiyonunda 2 bin 500.-TL’yi, 180PS’lik versiyonunda ise 2 bin 600.-TL’yi aşan indirimler mevcut.

Caravelle Comfortline’da hem uzaktan kumanda, hem de ön panel üzerinden açılıp kapatılabilen elektrik kumandalı otomatik sağ kayar kapı, ön ve arka park mesafe sensörü, sürücü ve yolcu bölümünde klimatronik klima ve alüminyüm jant standart olarak sunuluyor.

Kampanyada Transporter City Van 140PS’lik modeli de cazip indirimlerle alınabiliyor. Kampanyalı anahtar teslim fiyatında 2 bin TL indirimle alınabilen Transporter City Van, iç kısımda yeni dizayn gösterge paneli, direksiyondan kumandalı üç kollu deri kaplı direksiyon simidi, yeni CD ve MP3 çalarlı radyo, hız sabitleyici, klimatik klima, yeni koltuk döşemeleri ile kullanıcısına çok daha konfor sunuyor.

Hiç yorum yok