Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

FİAT İŞTECELL KAMPANYASI

30 Kasım 2010 tarihine kadar geçerli Turkcell kurumsal hattı sahibi İşTcell’li şirketler için geçerli olan kampanya kapsamında Fiat Doblo ...

30 Kasım 2010 tarihine kadar geçerli Turkcell kurumsal hattı sahibi İşTcell’li şirketler için geçerli olan kampanya kapsamında Fiat Doblo Classic’ten Fiat Ducato’ya, Fiat Bravo’dan Fiat Linea’ya kadar tüm Fiat modelleri İşTcell’lilere özel indirimle satın alınabiliyor.
İşTcell’li şirketlere özel “İşteKazan Programı” kapsamında Fiat markalı otomobil ve hafif ticari araç alımlarında % 10’a varan özel indirim imkanı sunuluyor.

İşTcell şifresi, vergi lehvası ve kurumsal Turkcell hattının son 2 aya ait herhangi bir faturası ile katılımcı Fiat yetkili satış bayilerine gelen müşteriler, 30 Kasım’a kadar sürecek kampanya kapsamında tüm Fiat model yelpazesi için geçerli olan stoklarla sınırlı kampanyadan yararlanabilecekler.

Ayrıca satın alma tercihini Fiat markalı otomobillerden veya Fiat Fiorino, Fiat Doblo Classic ve yeni Fiat Doblo’dan yana kullanacak tüm müşterilere, 3 yıl veya 150 bin km garanti ise standart olarak hediye ediliyor.

Daha fazla detay iştecell,fiat web siteleri ve fiat showroomlarından alabilirsiniz.

Hiç yorum yok