Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yeni KIA Cerato, 33.009 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Ergonomikliği kadar sportifliği ile de öne çıkan yeni KIA Cerato, keskin hatlı dış yapısıyla çok daha sportif bir görünüm sergiliyor. Yeni ...

Ergonomikliği kadar sportifliği ile de öne çıkan yeni KIA Cerato, keskin hatlı dış yapısıyla çok daha sportif bir görünüm sergiliyor. Yeni Cerato’nun, KIA’nın tamamen yenilenen tasarım anlayışının bir sonucu olduğunu vurgulayan KIA Tasarım Merkezi Başkanı Peter Schreyer’a göre KIA’nın gelecekteki tasarım çizgisi, yalınlık ve amaca hizmet etmeye yönelik bir tasarım anlayışına sahip.

Yeni KIA Cerato ülkemizde, sedan gövde tipiyle, 1.6 lt. CVVT benzinli motor ve Core, Comfort ve Concept olmak üzere 3 farklı donanım paketi , düz ve otomatik vites seçeneği ile satışa sunuluyor.
yüksek bir performansa sahip olan 1.6 lt. CVVT 1591 cm3 hacimlik motoru ile 6,300 dev/dak’da 126 ps maksimum güç üretimine sahip ve sadece 4200 dev/dak’da 156 Nm’lik maksimum tork değerine ulaşan yeni KIA Cerato’da karma yakıt tüketimi değeri ise sadece 6.6 lt./100km’dir.

Yeni KIA Cerato Core paketinde, önde çift hava yastığı, EBD destekli ABS fren sistemi, otomatik ön ve arka camlar, uzaktan kumandalı merkezi kilit standart olarak sunuluyor. Üst paketlerde ise standart donanıma ek olarak, ön yan hava yastıkları ve perde hava yastıkları olmak üzere toplam 8 adet hava yastığı bulunuyor. Yeni KIA Cerato’da ayrıca, üst donanım paketlerinde bulunan her iki ön koltukta entegre ‘aktif’ kafalıklar standart olarak sunuluyor.

Aracın üst donanım paketlerinde sunulan, 17 inç alaşım jantlar, tam otomatik klima, ışığa duyarlı otomatik yanan farlar, elektrik kontrollü, ısıtmalı ve sinyalli yan aynalar, arka park sensörü, USB/ Ipod girişi gibi standart donanımlar araç içi yaşamı kolaylaştıran diğer özellikler.haber7

Hiç yorum yok