Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Hyundai'nin yeni modeli i30CW' türkiyede satışta

Hyundai i30CW Türkiye'ye, 1,6 litre hacmindeki benzinli ve dizel motor seçenekleriyle ithal ediliyor. İki motor seçeneği de isteğe bağlı...

Hyundai i30CW Türkiye'ye, 1,6 litre hacmindeki benzinli ve dizel motor seçenekleriyle ithal ediliyor. İki motor seçeneği de isteğe bağlı olarak 5 ileri manuel ya da dört kademeli tam otomatik şanzıman seçeneğiyle alınabiliyor.

Hyundai i30CW, Team ve Mode olmak üzere iki donanım seçeneğiyle satılıyor. Team paketinde EBD destekli ABS frenler, aktif gergili ve yükseklik ayarlı ön emniyet kemerleri, sürücü, ön yolcu ve yan havayastıkları, ön ve arkada perde hava yastıkları, park mesafe kontrol sistemi, manuel klima, dijital bilgi ekranı, direksiyondan kumandalı radyo/CD/MP3 çalar sunuluyor.

Mode paketindeyse tüm bu donanımlara ek olarak boyun yaralanmalarını önleyen aktif ön koltuk başlıkları, elektronik kontrollü klima, bagaj içi sabitleme filesi, sürücü koltuğu bel destek ayarı, bagaj bölümünde güvenlik ağı ve 12 Voltluk elektrik soketi, ışığa duyarlı otomatik yanan farlar, elektrik kumandalı arka kapı camları, ön cam buz çözücü, yağmur sensörü, elektrikli katlanabilir sinyal lambalı dış dikiz aynaları yer alıyor.

Hyundai i30CW'nin fiyatları motor ve donanım seçeneğine göre 32,946 TL ile 44,056 TL arasında değişiyor. sabah

Hiç yorum yok