Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Hyundai'den İstanbul, Ankara ve İzmirdeki taksicilere özel kampanya

Hyundai, 0 km araç almak isteyen ve İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde “Taksi İşletmeciliği” faaliyeti yapan filo müşterileri için K.DV. +...

Hyundai, 0 km araç almak isteyen ve İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde “Taksi İşletmeciliği” faaliyeti yapan filo müşterileri için K.DV. + Ö.T.V dahil fatura edilecek tutarın yüzde 100’üne kadar olmak üzere, 3 – 48 aylık taksit seçeneklerinde ING Bank tarafından yüzde 1.42 baz faiz oranı üzerinden, İş Bankası ile de Accent Era ve Matrix almak isteyenler için 1 - 48 ay vade seçeneklerinde yüzde 1.39 baz oranı üzerinden kredi imkanı sunuyor.

ING Bank tarafından Hyundai’ye özel olarak 31 Aralık 2009 tarihine kadar kullandırılan taşıt kredisi karşılığında sabit 250 TL dosya masrafı alınacaktır. Ayrıca taşıt kredisi başvurusu yapan ticari taksi müşterileri için ING Bank tarafından kefilsiz plaka rehni ile taşıt kredisi verilebilecektir.

İş Bankası’ndan taşıt kredisi kullanacak Ticari Taksi müşterileri içinse asgari 460 TL + B.S.M.V dosya masrafı tahsil edilecek ve Ticari Taksi müşterilerinin ticari plakaları üzerine rehin tesis edilip, kasko sigortası yaptırılacak ve kefil talep edilebilecek.

Kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini kendine öncelikli ilke edinen Hyundai, bu kampanya ile hem Türkiye’nin uluslararası seviyedeki kentlerinde Hyundai marka taksilerin sayısını daha da artırmayı hem de daha fazla ticari taksi kullanıcısı ile müşterilerini Hyundai kalitesiyle tanıştırmayı amaçlıyor.haber7

Hiç yorum yok