Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yenilenen motor ve donanım özellikleriyle Toyota Auris Toyota Plazalarda satışta

Yeni 6 ileri şanzıman seçeneği ve daha güçlü, ekonomik ve çevreci motoru ile Toyota Auris C segmentinde gücünü artırıyor. Yenilenen motor ö...

Yeni 6 ileri şanzıman seçeneği ve daha güçlü, ekonomik ve çevreci motoru ile Toyota Auris C segmentinde gücünü artırıyor.

Yenilenen motor özellikleri ve yükselen donanım standartları ile Toyota Auris 34.500 TL’den başlayan fiyatlarla bu hafta itibariyle Toyota Plazalarda satışa sunuluyor.

Toyota Optimal Drive teknolojisi ve yeni 6 ileri şanzıman seçeneği

Auris, yenilenen 1.6 Valvematic benzinli motoru ile %7 performans artışı ile 132 PS motor güce ulaşıyor. Yeni 6 ileri şanzımanlı Toyota Auris’in güçlenen motoruna %8-10 oranında azaltılan yakıt tüketimi eşlik ediyor. 1.6 lt Toyota Auris’in ortalama yakıt tüketimi 6.2lt/km’ye kadar düşüyor.

Hem manuel hem mutlimode’da 6 ileri şanzıman seçeneği ile yenilenen Auris’in popüler 1.4 D-4D dizel motoru ise 205 Nm torka yükseliyor. Toyota Optimal Drive teknolojisi ile güçlenen 1.4 D-4D motorun ortalama yakıt tüketimi 4.7 lt/km’ye kadar düşüyor. Düşük yakıt tüketiminin yanısıra Toyota Auris 1.4 D-4D motoru, yeni Optimal Drive teknolojisi sayesinde 125 g/km’a kadar düşen CO2 salımı ile çevreye duyarlı sürüş sunuyor.

Standart otomatik klima ve alüminyum alaşımlı jant

Toyota Auris’te artık otomatik klima ve alüminyum alaşımlı jant standart olarak sunuluyor. Toyota Auris, yeni Comfort Extra ve mevcut Elegant versiyonu ile pazara sunuluyor. Comfort Extra versiyonunda deri direksiyon, direksiyondan kumandalı müzik, ön sis farları, elektrikli ısıtmalı yan aynalara ek olarak otomatik klima ve alüminyum alaşımlı jant sunuluyor. Mevcut Elegant versiyonunda ise bunlara ek olarak akıllı giriş ve çalıştırma sistemi, cruise control ve yağmur sensörü özellikleri de konfor sağlamaya devam ediyor.haber7

Hiç yorum yok