Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AUDİ A5 1.8 TFSI 160hp, 58.440 Euro’dan başlayan fiyatıyla Audi Yetkili Satıcıları’nda

Audi’nin etkileyici model ailesi A5, 1,8 TFSI 160 hp ile genişliyor. 58.440.-Euro’dan başlayan anahtar teslim fiyatlarla Audi Yetkili Satıcı...

Audi’nin etkileyici model ailesi A5, 1,8 TFSI 160 hp ile genişliyor. 58.440.-Euro’dan başlayan anahtar teslim fiyatlarla Audi Yetkili Satıcıları’nda satılmaya başlanan model, ailenin diğer üyelerinde olduğu gibi, ilerici tasarımı, güçlü, ekonomik TFSI motoru ve opsiyonel multitronic şanzımanıyla ön plana çıkıyor.

Audi A5 ailesinin pazara yeni giriş yapan 1.8 TFSI motoru 160hp güç ve 250 Nm tork üretiyor. 0-100km/s hızlanmasını 8,6 saniyede gerçekleştiren A5 1.8 TFSI, 226 km/h’lik azami hıza ulaşabiliyor. Altı ileri manuel şanzımanlı A5’in yakıt tüketimi 100 km’de 7.1 lt gibi ortalama değere sahip.

Etkileyici görünüm
Audi’nin tasarım teknolojisindeki en ileri noktasını oluşturan A5 ailesi, görünümüyle ilk bakışta etkileyici özelliklere sahip. Sportif dış tasarım, ön ve arka kısımlardaki detaylar A5’in dinamik bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Geniş hava girişleri ve tek çerçeveli ızgara ile agresif bir ifade sergileyen ön kısım tasarımı, büyük farlarla tamamlanıyor. Yan görünümünde ise, trapezoid C-sütunu ve kıvrımlı konturlarıyla geniş omuz çizgisi A5’in tasarımını farklı kılan detaylar.

Her durumda dinamik
A5, iç mekandaki detaylarıyla da farklı; kokpit, tek bir ünite olarak sürücüye odaklanırken, işçilik, kullanılan malzeme ve ergonomisiyle iç mekan da ayrıcalık yaratıyor. A5’in dinamik görüntüsü hareketsizken dahi kendini belli ederken, sürüş özellikleri ve dinamiği sınıfının standartlarını yeniden belirliyor.

Donanım ve dekor unsurları
17 inç alaşım jantlar, otomatik klima ve LED’li gündüz farlarına sahip xenon plus farları içeren kapsamlı standart donanım yelpazesiyle dikkat çeken Audi A5, concert ses/müzik sistemi, CD çalar, renkli görüntüleme ekranı ve sekiz hoparlörü içeriyor.

Opsiyonel aksesuarlar yüksek teknoloji ürünü özellikler sunuyor: Bang & Olufsen ses sistemi, tüm kapılara ve bagaja erişim sağlayan akıllı anahtar, iç mekânı üç farklı sıcaklık bölgesine ayıran delüks otomatik klima ve son derece geniş panoramik tavan.haber7

Hiç yorum yok