Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Chrysler, Jeep ve Dodge sahiplerine özel “Yaz Bakım Günleri” kampanyası başlıyor

1 - 13 Haziran tarihleri arasında devam edecek kampanya süresince Chrysler, Jeep ve Dodge sahibi olan Chrysler Jeep Tic. A.Ş. müşterilerini ...

1 - 13 Haziran tarihleri arasında devam edecek kampanya süresince Chrysler, Jeep ve Dodge sahibi olan Chrysler Jeep Tic. A.Ş. müşterilerini birçok ayrıcalıklar bekliyor.

Yaz Bakım Günleri kampanyası dahilinde;

TUVTURK araç muayene standartlarına uygun ücretsiz check-up

Tüm yedek parçalarda ve işçilik ücretlerinde %20 indirim

Garanti Bankası kredi kartlarına 1.000 TL ve üstündeki bakım/onarımlarda 6 taksit imkanı

Ücretsiz klima gazı kontrolü ve gerekirse dolumu

Geniş kapsamlı “Chrysler Jeep Dodge Yol Yardım” paketi için 90 TL + KDV avantajlı fiyat (Bu paket 1 yıl süreyle, yol kenarı yardım, çekici, kiralık araç, ulaşım, konaklama ve onarımı biten aracın ulaşımı hizmetlerini kapsamaktadır)

MOPAR güvencesiyle 2 yıl orijinal yedek parça ve işçilik garantisi ayrıcalıkları tüm Chrysler, Jeep ve Dodge sahiplerine sunulacak.

Chrysler, Jeep ve Dodge müşterilerine özel düzenlenen “Yaz Bakım Günleri” kampanyasında sunulacak ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabilmek için Chrysler, Jeep ve Dodge yetkili servislerinden randevu alınması yeterli… Chrysler Jeep Tic. A.Ş, randevu alırken müşterilerinin zaman kazanması için online randevu sistemini de Chrysler, Jeep ve Dodge sahiplerinin hizmetine sunuyor. Tüm Chrysler Jeep Tic. A.Ş. müşterileri, kurumsal web sitesinden ulaşılabilen bu hizmetle, hiç vakit keybetmeden istediği tarih ve saat için yetkili servisten kolaylıkla randevu alabiliyor.

Chrysler Jeep Tic. A.Ş, bu avantajlı “Yaz Bakım Günleri” kampanyasından müşterilerinin yararlanmaları için, araç sahiplerini Türkiye genelinde faaliyet gösteren tüm yetkili servislerine davet ediyor.haber7

Hiç yorum yok