Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Fiat Doblo Safeline satışa sunuldu

TOFAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, Fiat Ticari Araçlar, Fiat Doblo Safeline'yi 22 bin 690 liradan başlayan anahtar teslim satış fiy...

TOFAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, Fiat Ticari Araçlar, Fiat Doblo Safeline'yi 22 bin 690 liradan başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla tüketicilerin ilgisine sundu.

TOFAŞ tarafından Bursa'da üretilerek birçok ülkeye ihraç edilen Fiat Doblo'nun yeni donanım versiyonu olarak ön plana çıkan Fiat Doblo Safeline, standart olarak sunulan 2 havayastığı ve EBD destekli ABS gibi aktif ve pasif güvenlik donanımlarına sahip.

Fiat Doblo ailesinin diğer üyelerinden “Safeline” logolarıyla ayrılabilen yeni model versiyonu, ilk olarak Fiat Doblo VIP'te sunulan metalik siyah gövde rengiyle de satın alınabiliyor.
Doblo Safeline'de sunulan güvenlik donanımlarına ek olarak MP3 çalarlı müzik sistemi, klima, 2. sürgülü kapı, tavan rayları, koyu renk camlar, çift parçalı katlanabilir arka koltuklar ve elektrikli yan aynalar gibi unsurlar standart olarak sunuluyor.

Arka koltuklar dik konumda 750 litre bagaj hacmi sunan Fiat Doblo Safeline, arka koltuklarının yatırılmasıyla 3 bin litreye ulaşan yükleme alanına da erişebiliyor.

Fiat Doblo Safeline, kaputu altında sadece manuel şanzımanla kombine edilen 1,3 litre 75 HP ve 1,9 litre 105 HP'lik Multijet iki ayrı dizel motor seçeneğinin yanı sıra 1,4 litre 77 HP'lik benzinli motorla kombine ediliyor.
Fiat Doblo Safeline için nisan ayı boyunca Koç Fiat Kredi desteğiyle 12 bin liraya 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi koşulları sunuluyor.haber7

Hiç yorum yok