Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Goodyear lastiklerde 31 Mayıs 2009 tarihine kadar geçerli Parası İade Kampanyası

Para iade garantili kampanyalardan faydalanabilmek için, iade edilen lastiklerin çalışır durumda olması ve yüzde 10'dan az aşınmış olma...

Para iade garantili kampanyalardan faydalanabilmek için, iade edilen lastiklerin çalışır durumda olması ve yüzde 10'dan az aşınmış olması gerekiyor.
Goodyear tarafından uygulanmaya başlanan para iade garantili kampanyalar ile ilgili olarak Goodyear Türkiye, İsrail, Kafkasya Pazarlama Direktörü Alper Yüksel yaptığı yazılı açıklamada, araştırmaların, ticari araç kullanan tüketicilerin, araçlarında çok uzun zaman geçirip uzun kilometreler katettiklerini ortaya koyduğunu belirtti.
Max teknolojisine sahip Goodyear markalı 17.5'' RHS II, RHD II minibüs/kamyonet lastikleri ile 295/80R22.5 LHS II, RHS II ve LHS LR8 otobüs lastiği desenlerinde uygulanacak olan para iade garantili turizm kampanyası, Istanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere tüm turizm merkezlerinde uygulanmaya başlandı.
Goodyear'dan Para İade Garantili Kamyon Lastikleri Kampanyası: Goodyear markalı, Max Teknolojisine sahip 17.5'' RHS II, RHD II minibüs/kamyonet lastikleri ile 22.5'' RHS II, RHD II, LHS II, LHD II ve MCS kamyon lastiği desenlerinde başlatılan para iade garantili kampanya, tüm Türkiye'de uygulanacak.
Goodyear'n ''para iade garantili'' kampanyaları 16 Mart – 31 Mayıs 2009 tarihleri arasında, Goodyear yetkili bayilerinden faturalı olarak satın alınan lastikleri kapsayacak. Kampanyanın son günü olan 31 Mayıs 2009 tarihinde lastikleri satın alan tüketiciler, memnun kalmadıkları taktirde, aldıkları ürünleri en geç 31 Ağustos 2009 tarihine kadar iade edilebilecek.
hurriyetoto.com

Hiç yorum yok