Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Navara’nın SE ve LE versiyonlarına şimdi New Edition adıyla yeni bir versiyon daha eklendi.

İlklerin yaratıcısı Nissan Navara, heybetli yapısı ve üstün donanım özellikleriyle, ticari kullanıma şehir yaşantısının konforunu yansıtarak...


İlklerin yaratıcısı Nissan Navara, heybetli yapısı ve üstün donanım özellikleriyle, ticari kullanıma şehir yaşantısının konforunu yansıtarak, Pick-up pazarının yüksek standartlarını belirledi.

Navara, lüks 4x4" lerde sunulan deri döşeme, sunroof, otomatik vites ve perde hava yastıkları gibi üstün özelliklerini 144 PS ve 171 PS güç üreten 2.5lt."lik dizel motor ve 6 ileri düz / 5 ileri otomatik vites desteğiyle sunuyor.

Sahip olduğu tasarım anlayışıyla onu görenlerde saygı uyandıran Navara"nın SE ve LE versiyonlarına şimdi New Edition adıyla yeni bir versiyon daha eklendi. Nissan, daha çok ticari düşünüp, işinde Ekonomik Güç arayanlara yönelik olan Navara New Edition versiyonunda üstün donanım özelliklerinden yine ödün vermedi.

Dış görünümünü SE versiyonu ile aynı olan New Edition versiyonu 144 PS" lik 6 ileri düz vitesli motora sahip. Araçta standart sunulan ABS, EBD, fren destek sistemi, ön ve yan hava yastıkları, aktif ön koltuk başlıkları, manuel klima, radyo CD çalar, elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları, alüminyum alaşım jantlar, dikiz aynalarına adapte edilmiş yan sinyaller ile yan basamaklar standart sunuluyor.

New Edition, 47,990YTL"lik satış fiyatıyla Navara prestijine ve konforuna sahip olmak isteyenler için Nissan" ın en yeni ve en cazip teklifi.
Daha fazla ayrıntı için tıklayınız
A1 HABER

Hiç yorum yok