Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Smart forTwo Cabrio

Avusturya’lı tuning firması Konigseder başarılı bir çalışma ile minik otomobili birazcık büyütmüş. Smart forTwo Cabrio modelini ele alan Kon...


Avusturya’lı tuning firması Konigseder başarılı bir çalışma ile minik otomobili birazcık büyütmüş.

Smart forTwo Cabrio modelini ele alan Konigseder otomobili sağ ve soldan 30 mm genişletecek bir body kit tasarlamış. Çamurluklara uygulanan yeni aerodinamik ekler ile Smart hem daha geniş bir görünüme hem de daha başarılı dinamiklere sahip olmuş. Arka çamurlukların üzerinde yer alan hava girişleri aynı zamanda frenlerin soğutulmasını sağlayıp fren performansını yükseltiyor.

Artan gövde genişliğe uygun olarak aks mesafesi de arttırılarak yeni görünümde uyumluluk yakalanmış. Yeni görünüm 17 inç çapında yeni jantlarla desteklenmiş.

Yeni body kit ön ve arka tamponlarda da değişikliklere sahip. Daha geniş hava girişlerine sahip ön tamponun altında sağ ve sol köşelerde yer alan difüzörler aracın altından geçen rüzgarı dengeleyerek yol tutuşa katkıda bulunuyor. Arka tamponun altında yer alan difüzör ise aracın altından geçen rüzgarın çıkışta yol tutuş açısından herhangi bir zaafiyet yaratmamasını sağlıyor. Yol tutuş konusunda son işlem ise Eibach marka spor yayların kullanılması olmuş.

Mercedes Benz markası altında üretilen Smart forTwo Cabrio farklı bir otomobil. Trafikte farkedilmenin farkını yaşamak isteyen kişiler tarafındna tercih edilen Smart Konigseder sayesinde artık kesinlikle daha farkedilebilir olacak.
Mynet

Hiç yorum yok