Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Otomotivde indirimler yetmedi hediyelere bilgisayar eklendi

Otomotiv firmaları kampanyalara devam ediyor. 10 bin YTL’ye varan indirimler, yüzde 0 faizle kredi ve bedava kasko gibi birçok fırsatın sunu...

Otomotiv firmaları kampanyalara devam ediyor. 10 bin YTL’ye varan indirimler, yüzde 0 faizle kredi ve bedava kasko gibi birçok fırsatın sunulduğu kampanyalarda, artık hediye olarak bilgisayar da verilmeye başlandı. İşte, Haziran ayının fırsatları:

FIAT: Yaz aylarına özel bir kampanya başlatan Fiat, hem binek otomobil hem de ticari araç müşterilerine kasko hediye ediyor. 2 Temmuz tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında hediye edilen kasko, terör, sel ve deprem dahil olmak üzere risklere karşı güvence sağlıyor.

FORD: Ford Otosan Haziran ayında iki kampanya düzenliyor. Ford’un hafif ticari modeli Transit Connect’i satın alan müşteriler, 2 yıl boyunca periyodik bakım ücreti ödemeyecek. Bakım kampanyasının yanı sıra yine yüzde 4 ilave indirim veya Ford Finans’tan 15 bin YTL’ye 15 ay yüzde 0 faiz fırsatı bulunuyor. Ford’un binek otomobil modellerinde de indirim kampanyası uygulanıyor. Buna göre Fiesta 24 bin 490 YTL’den, Focus 32 bin 305 YTL’den ve Mondeo 45 bin 590 YTL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayrıca bu indirimlere ek olarak Focus ve C-MAX modellerinde 12 bin YTL’ye 12 ay yüzde 0.99 faiz, Mondeo’da ise 25 bin YTL’ye 12 ay yüzde 0.90 Ford Finans kredisi kullanılabiliyor.

HYUNDAI: Hyundai ise uyguladığı kampanya indirimlerini bu ay yükseltti. Buna göre Accent Era’da 4 bin 900 YTL’ye, Getz’de 3 bin 400 YTL’ye ve Matrix’te de 6 bin YTL’ye kadar peşin alım kampanya indirimi uygulanırken; i30 modelinde 2 bin YTL, Tucson’da 7 bin 500 YTL ve Santa Fe’de de 10 bin YTL indirim imkanı sunuluyor.

PORSCHE: Doğuş Otomotiv-Porsche, vdf işbirliğiyle düzenlediği ve lüks SUV segmentinde yer alan temsilcisi Cayenne modeline sahip olma kolaylığı sağlayan yeni bir kampanya düzenliyor. Stoklarla sınırlı kampanya kapsamında, 48 aya kadar vade ve aylık 1612 Euro taksitle Porsche Cayenne V6 modeline sahip olma imkanı sunuluyor.

RENAULT: Renault da Haziran ayında kampanya fırsatı sunan markalar arasında yer alıyor. Megane Sedan modelinde 700 YTL taksit imkanı ve 2 bin YTL finansman avantajı sunuluyor. Clio HB ise 500 YTL taksit imkanı ve 1000 YTL finansman avantajı ile satın alınabiliyor.

SEAT: Doğuş Otomotiv-SEAT, Ibiza ve Cordoba Stylance modelleri için 30 Haziran’a kadar geçerli olan yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor. Kampanya kapsamında, Ibiza ve Cordoba Stylance modellerinde 3 bin 400 YTL değerindeki hız sabitleyici, yol bilgisayarı, metalik renk, ısıtmalı ve katlanabilir yan aynalar, elektrikli arka camlar, yükseklik ayarlı yolcu koltuğu ve alüminyum alaşım jant ekipmanlarından oluşan paket hediye ediliyor.

TEMSA: Türkiye’nin önde gelen otobüs, midibüs ve hafif kamyon üreticisi Temsa Global, 30 Haziran tarihine kadar Mitsubishi Fuso Canter alanların çocuklarına Casper Nirvana dizüstü bilgisayar hediye ediyor. hürriyet otoyaşam

Hiç yorum yok