Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Amerikan otomobili ''Mercury'' Türkiye'de 75-110 000 $ lık fiyattan satışına başlandı

Amerikan otomobili ''Mercury''nin, yaklaşık 50 yıl aradan sonra yeniden Türkiye'de satışına başlandı. Fiyatlar 75-110 bi...


Amerikan otomobili ''Mercury''nin, yaklaşık 50 yıl aradan sonra yeniden Türkiye'de satışına başlandı. Fiyatlar 75-110 bin dolar arasında.
'Mercury''nin Türkiye ithalatçısı Carer Motorlu Araçlar Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Özer Ercan, ''Mercury''nin, daha önce 1950-1960 yılları arasında satıldığı Türkiye'de, haziran ayı başından itibaren yeniden satışa sunulduğunu söyledi.

Şu an satışı yapılan ''Mercury''nin SUV modeli, ''Mountaineer'' ve ''Mariner'' ile sedan modelleri ''Sable'' ve ''Milan''a Türk otomobilseverlerin ilgi gösterdiklerini ifade eden Ercan, ''Türkiye'ye özel olarak 'Premier' sınıfında hazırlanarak ithalatları yapılan bu araçlarımız beklediğimizin üzerinde ilgiyle karşılaştı'' dedi.

Ercan, araçların satışa başlamasıyla birlikte İstanbul, Bursa ve İzmir'in de aralarında bulunduğu 9 ilde oluşturulan yetkili servis noktalarının da hizmete girdiğini ifade ederek, "75 bin ile 110 bin dolar arasında değişen fiyatlarla satışına başlanan araçlarımız, güvenli, sessiz ve sorunsuz bir otomobil sahibi olmak isteyenleri eşsiz görüntüsü ile cezbediyor" dedi haber7

Hiç yorum yok