Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Cam tavanlı Nissan Qashqai satışta

Türkiye’ de “Asi Şehirli” olarak adlandırılan Nissan’ ın Crossover segmentindeki modeli Qashqai, artık sahip olduğu panoramik cam tavanıyla ...


Türkiye’ de “Asi Şehirli” olarak adlandırılan Nissan’ ın Crossover segmentindeki modeli Qashqai, artık sahip olduğu panoramik cam tavanıyla yolcularına daha ferah, daha aydınlık bir iç alan sunuyor. Panoramik cam tavan arka koltuk baş mesafesine kadar uzayuyor.

Nissan Qashqai, 1.6lt. benzinli düz vites, 2.0 lt. benzinli otomatik ve 2.0lt. dizel otomatik vitesli motor seçenekleri ile Türkiye'de satılıyor. Nissan Qashqai’ nin Tekna Executive versiyonunda ABS, ESP, TCS, ön, yan ve perde hava yastıkları, deri döşeme, ısıtmalı ön koltuklar, Cruise Control, Bluetooth, çift bölgeli otomatik klima, katlanabilir yan aynalar gibi zengin donanım özellikleri bulunuyor.

Qashqai 2007 yılında, Euro NCAP’in 10 yıllık tarihi boyunca yaptığı testler içerisinde, şimdiye kadar alınan en yüksek güvenlik skorunu elde etti. Bu test sonuçlarına göre; Nissan Qashqai, hem yolcuların, hem de yayaların güvenliğini en üst düzeyde sağlarken, şehiriçi ve dışı kullanım için en ideal araç olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Önümüzdeki dönemde ürün seçenekleri çeşitlenecek Nissan Qashqai’ nin panoramik cam tavanlı Tekna Executive 1.6litre 4X2 M/T versiyonu 55.990 YTL’den satışa sunuluyor. HABER7

Hiç yorum yok