Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ALFA 159 SPORTWAGON SATIŞA ÇIKTI

İtalyan efsanesi Alfa Romeo, bir stationwagonun sunduğu geniş iç hacmi ve fonksiyonelliği, sportif bir görünümle birleştiren tasarımı A...İtalyan efsanesi Alfa Romeo, bir stationwagonun sunduğu geniş iç hacmi ve fonksiyonelliği, sportif bir görünümle birleştiren tasarımı Alfa 159 Sportwagon’u Türkiye pazarına sundu.
 İtalyan stili, performans ve prestiji birleştiren Alfa Romeo 159 Sportwagon, 36,900 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. İtalyan tasarımı, safkan bir spor otomobilin performansı ve yol tutuşu, prestijli bir station wagon otomobilin esnek, çok yönlü iç mekan kullanımı Alfa Romeo 159 Sportwagon’un ilk göze çarpan özellikleri.


Alfa Romeo 159 Sportwagon’dan sadece 159’un ‘station wagon versiyonu’ olarak bahsetmek sınırlayıcı olacak. Çünkü araç kendi kişiliğine ve ‘Sportwagon’ ifadesiyle başarıyla özetlenen güçlü özelliklere sahip. Yeni model, tavandaki spoiler gibi coupé modellerini hatırlatan ayrıntılarla, akıcı ve aerodinamik hatları birleştiriyor. Aracın iç mekanı, aynı zamanda çok geniş ve pratik bir yükleme hacmi sağlıyor. Alfa Romeo 159 Sportwagon, bir spor otomobilde bulunabilen performans ve dinamizmle yüksek prestijli bir station wagon otomobilde rastlanan boyutlarda bagaj bölmesini, geniş iç hacmi ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor.AUTOHABER