Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

N11DEN ADRESTE LASTİK DEĞİŞİMİ VE BALANS HİZMETİ

E-ticaret platformu n11.com, platformundan adreste lastik değişimi ve balans hizmetine başlıyor. Hizmet ilk olarak İstanbul geneli için geç...

E-ticaret platformu n11.com, platformundan adreste lastik değişimi ve balans hizmetine başlıyor. Hizmet ilk olarak İstanbul geneli için geçerli olacak. 

Alışverişin uğurlu adresi n11.com, platformundan adreste lastik değişimi ve balans hizmetine başlıyor. Özellikle lastik bayilerine gitmek istemeyen, lastik değişimleri ve bakımları için kapıda hizmet almak isteyen kadınları ya da iş yoğunluğundan zaman ayıramayan çalışanları hedefleyen hizmet ilk olarak İstanbul genelinde hizmet verecek. 

Pilot bölge olarak planlanan İstanbul’un ardından proje, gelişimine göre Türkiye genelinde devam edecek. 3 Adımda Arabanızın Lastiklerini Değiştirin Tüketiciler, n11.com üzerinden aldıkları ya da hâlihazırda ellerindeki lastiği taktırmak veya başka bir yerden aldıkları lastiği taktırmak için yerinde lastik montajı hizmetini alabiliyor. 
Satın alımın tamamlanmasının ardından 1 - 3 iş günü içerisinde lastikler istenilen yere gelip takılıyor, balans ayarı yapılıp tüm işlemler 1 saat içinde tamamlanıyor. 

Ayrıca lastik montaj hizmeti sonrasında arabadan çıkan fazla lastikler, uygun fiyatlarla ve sigortalı olarak saklanabiliyor. Lastik montaj hizmeti sökme-takma, balans ve lastik hava basınç ayarlamasını kapsıyor.